Code: 1.200100-TH
7640166327363 https://damira.odoo.com/web/image/product.template/33422/image_1920?unique=9034389
Nu este disponibil pentru vânzare
Această combinație nu există.
Termeni și condiții
Garanție de rambursare în 15 de zile
Expediere: 1-2 zile lucrătoare
Adaptor calatorii "Europe to UK" Q2, 7A
1.200100-TH
• pentru utilizare cu dispozitive cu împământare GS
• standard priză în țara de origine: GS
• standard priză în țara de destinație: UK
• tensiune de intrare: 100 - 250 V
• sarcină maximă: 7 A
• putere: 100 V - 700 W / 250 V - 1750 W
CaracteristiciDetalii
pentru dispozitive cu împământareda
conector intrareUK
soclu ieşireEURO
tensiune nominală100 V - 250 V
curent nominal7 A
putere nominală100 V - 700 W / 250 V - 1750 W